Anasayfa » BjkLife Spor » Beşiktaş kongresinde oy verme işlemi başladı!

Beşiktaş kongresinde oy verme işlemi başladı!

Haberler / Spor

Beşiktaş Kulübü’nün olağan seçimli genel kurul toplantısı başladı. BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen ve siyah-beyazlı kulüpte iki dönemdir başkanlık yapan Fikret Orman’ın tek aday olarak girdiği genel kurulda, aidatını yatıran 15 bin 560 üye 20 sandıkta oy kullanabilecek.

Genel kurulda, önce kongre divan kurulu belirlendi. Verilen önergeyle Atıf Keçeci divan başkanlığına oy birliği ile seçildi. Tek adayın olduğu kongre 30 dakika geç başlarken, salonda bulunan üye sayısının düşük olduğunu görüldü.

ÜYELER İÇİN SERVİS HİZMETİ

Olağan seçimli genel kurula katılmak isteyen üyelere İstanbul’un çeşitli yerlerinden servisler kaldırıldı. Anadolu ve Avrupa yakasındaki belirli merkezlerden kongrenin yapılacağı salona sabah erken saatlerden itibaren servis hizmeti sağlandı.

OY VERME İŞLEMİ BAŞLADI

Beşiktaş Kulübünde mevcut başkan Fikret Orman’ın tek aday olarak girdiği olağan seçimli genel kurul toplantısında oy verme işlemi başladı. BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kongrede, Fikret Orman başkanlığında siyah-beyazlı kulübü 3 yıl yönetecek yeni yönetim kurulu belirlenecek. Genel kurulda, aidatını yatıran 15 bin 560 üye, 20 sandıkta oy kullanabilecek. Oy verme işlemi saat 17.00’de bitecek ve daha sonra sayıma geçilecek.

Spor14 Mayıs 2016 16:59Fikret Orman çıldırdı yumruğu çaktıBeşiktaş’ın mali kongresinde üye aidatları yüzünden çıkan kavganın ardından ortam bir daha gerildi.

 

Gündem15 Mayıs 2016 08:08Beşiktaş’ta şampiyonluk için son engel Osmanlıspor Beşiktaş, Vodafone Arena’da konuk edeceği Osmanlıspor maçından en az 1 puan alırsa, ligde 14. kez kupayı evine götürmeyi başaracak.

 

Kaynak: Habertürk

Hakkında BjkLife