Anasayfa » BjkLife Spor » Beşiktaş’ın Boğaz’daki kutlamasında korkunç durum!
Beşiktaş’ın Boğaz’daki kutlamasında korkunç durum!
Beşiktaş’ın Boğaz’daki kutlamasında korkunç durum!

Beşiktaş’ın Boğaz’daki kutlamasında korkunç durum!

Beşiktaş’ın Boğaz’daki kutlamasında korkunç durum!

Şoku atlatan taraftarlar, hemen yerdeki ağır yaralı arkadaşlarına yardıma koştu. Kaptan Ortaköy İskelesi’ne yanaştı. Buradan yaralılardan Açlık Ger Gürel Amerikan Hastanesi’ne, Samet Bakan, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılar ameliyata alındı.

BÜYÜK ŞOK YAŞADILAR

Yatta bulunanlardan Serdar Tümen; “Beşiktaş’lı futbolcuların bulunduğu yatın çevresindeydik. Futbolculara üçlük çektiriyorduk. Bağırıyoruz, çağırıyoruz. Bu sırada arkadan bir anda bir tekne geldi. Bize sürte sürte gitti. İki arkadaşımız ağır şekilde yaralandı. Arkadaşlarımız ameliyatta. Dua bekliyoruz. Durumları fazla ağır” dedi.

TEKNEDEN BACAKLARINI SARKITMA DEĞIL

“Arkadaşlarının tekneden bacaklarını sarkıtma diye bir koşul olmadığını söyleyen Serdar Tümen, “Zaten ayakta duramıyorduk. Dalga sürekli çarpıyordu. Habire yere oturuyoruz, kalkıyoruz. Sağımız solumuz bomboş. O tekne üstümüze geldi, vurdu geçti” dedi.

Üniversiteden arkadaşları ile birlikte başarı kutlamasına katılanlardan Gökay Sarıoğu ise, “Bizim bulunduğumuz yatın korkuluğu mu geldi anlamadım. Benzer sıradaydık. Diğer tekne geldi, bodoslama yana girdi. Bağırışma duydum. Tabi tarafa baktım. Yanımdaki arkadaşlarımı yerde gördüm. Biz 8 kişiydik. Öteki tekne baya kalabalıktı. O büyük tekneydi. İskeleye nasıl yanaştık bilmiyorum. Bir baktık arkadaşlarımız yerde yatıyordu” dedi.

Mustafa ÖZDABAK-Hür EREN-Zeki GÜNAL/İSTANBUL,(DHA)

 

Hakkında BjkLife