Anasayfa » BjkLife Spor » Beşiktaş’ın kutlamalarında can sıkıcı olay
Beşiktaş’ın kutlamalarında can sıkıcı olay
Beşiktaş’ın kutlamalarında can sıkıcı olay

Beşiktaş’ın kutlamalarında can sıkıcı olay

Beşiktaş’ın kutlamalarında can sıkıcı olay

Şoku atlatan taraftarlar, hemencecik yerdeki ağır zarar görmüş arkadaşlarına yardıma koştu. Kaptan Ortaköy İskelesi’ne yanaştı. Buradan yaralılardan Arzu Ger Gürel Amerikan Hastanesi’ne, Samet Bakan, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.Yaralılar ameliyata alındı.

BÜYÜK ŞOK YAŞADILAR

Yatta bulunanlardan Serdar Tümen; “Beşiktaş’lı futbolcuların bulunduğu yatın çevresindeydik. Futbolculara üçlük çektiriyorduk. Bağırıyoruz, çağırıyoruz. Bu sırada arkadan bir anda bir tekne geldi. Bize sürte sürte gitti. İki arkadaşımız ağır şekilde yaralandı. Arkadaşlarımız ameliyatta. Dua bekliyoruz. Durumları çok ağır” dedi.

TEKNEDEN BACAKLARINI SARKITMA YOK

“Arkadaşlarının tekneden bacaklarını sarkıtma diye bir koşul olmadığını söyleyen Serdar Tümen, “Zaten ayakta duramıyorduk. Dalga sürekli çarpıyordu. Habire yere oturuyoruz, kalkıyoruz. Sağımız solumuz bomboş. O tekne üstümüze geldi, vurdu geçti” dedi.

Üniversiteden arkadaşları ile birlikte başarı kutlamasına katılanlardan Gökay Sarıoğu ise, “Bizim bulunduğumuz yatın korkuluğu mu geldi anlamadım. Aynı sıradaydık. Diğer tekne geldi, bodoslama yana girdi. Bağırışma duydum. Ast tarafa baktım. Yanımdaki arkadaşlarımı yerde gördüm. Biz 8 kişiydik. Öteki tekne baya kalabalıktı. O büyük tekneydi. İskeleye nasıl yanaştık bilmiyorum. Bir baktık arkadaşlarımız yerde yatıyordu” dedi.

Mustafa ÖZDABAK-Bağımsızlık EREN-Akıllı GÜNAL/İSTANBUL,(DHA)

 

Son güncelleme: 18:09 | 03.06.2017

Hakkında BjkLife