Anasayfa » BjkLife Spor » Beşiktaş’ın şampiyonluğu New York’ta kutlandı
Beşiktaş'ın şampiyonluğu New York'ta kutlandı
Beşiktaş'ın şampiyonluğu New York'ta kutlandı

Beşiktaş’ın şampiyonluğu New York’ta kutlandı

Beşiktaş'ın şampiyonluğu New York'ta kutlandı

Brooklyn‘de buluşan Beşiktaş USA üyeleri, davul zurna eşliğinde halay çekip, takımlarını ve yöneticilerini öven sloganlar attı. sonradan Brooklyn ve Manhattan‘ı birbirine bağlayan Brooklyn Köprüsü’nü, ellerinde Beşiktaş ve Türk bayrakları ile marşlar ve şarkılar eşliğinde yürüyerek geçen Beşiktaşlılar, köprüde siyah beyazlı bayrağı dalgalandırdı. Kutlamalara, ailelerinin yanlarında getirdikleri çocuklar da katıldı.

DHA’ya konuşan Beşiktaş USA Başkanı Ferruh Zorlama, iki yıl arka arkaya gelen şampiyonluğun kendilerini fazla sevindirdiğini belirterek, “Şampiyonluğumuzu yalnızca Türkiye’de değil, yeni kıtada da anmak istedik. Bunun için ABD’nin en meşhur, en ihtişamlı, turistik olarak en güzel yerlerinden biri olan Brooklyn Köprüsü’nde şampiyonluk yürüyüşü düzenliyoruz” diye konuştu.

İlişkili Haber

Beşiktaş’ta şampiyonluğun şifresi 05.30!

Havanın yağmurlu olmasına karşın üstünlük kutlamasından vazgeçmediklerini açıklayan Kuvvet, ‘Bizim için fark etmez, biz bu yollarda,  yağmurlu havalarda birlikte yürüdük. Türkiye’de deniz filosu ile birlikte gerçekleştirilen harikulade şampiyonluk gösterisinin bir benzerini olabildiğince, layığıyla ABD’de de Amerikalı Kara Kartallarla birlikte kutladık. Ne mutlu bize” dedi.

Ferruh Baskı, kutlamaların sene içinde düzenlenecek öbür etkinliklerle süreceğini söyledi.

Nafiz ALBAYRAK/NEW YORK, (DHA)

İlişkili Haber

Demba Ba’da flaş gelişme!

İlişkili Haber

Beşiktaş, Veli Kavlak’la yollarını ayırıyor!

Erdem Bayramiç

Hakkında BjkLife