Anasayfa » BjkLife Spor » Çebi: ”3 yetmez, 4 yetmez, hedefimiz 5. şampiyonluk”
Çebi: ''3 yetmez, 4 yetmez, hedefimiz 5. şampiyonluk''
Çebi: ''3 yetmez, 4 yetmez, hedefimiz 5. şampiyonluk''

Çebi: ”3 yetmez, 4 yetmez, hedefimiz 5. şampiyonluk”

Çebi: ''3 yetmez, 4 yetmez, hedefimiz 5. şampiyonluk''

Beşiktaş Kulübü yöneticileri Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ürkmezgil ve Candaş Tolga Işık, kazanan olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Siyah-beyazlı takımın Osmanlıspor ile yaptığı karşılaşmanın ardındaki basın mensuplarına açıklamada yer alan Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, özel bir gün yaşadıklarını belirterek, “Üstünlük ayrıca Beşiktaş’a ayrıca de Türkiye’deki futbolseverlere bahtı açık, şanslı olsun. Beşiktaş taraftarı bu mutluluğu yargı eden taraftı. Biz onların mutluluğu için gereken mücadeleyi verdik. Karşılığını aldığımız için çok mutluyuz. Ben daha evvel de söyledim, şu anda de söylüyorum, bu bir düş ama neden olmasın; 3 yetmez, 4 yetmez, hedefimiz 5. şampiyonluk.” diye konuştu.

Kulübün genel sekreteri Ahmet Ürkmezgil ise kendisi için şampiyonluğun manâlı tarafının ikinci kez bu başarıyı yakalamaları olduğunu vurgulayarak, “Bana göre değerli olan kısmı ikinci sene kazanan olmak ve taraftarlarımızla bütünleşmek. Şampiyonluğa alışmış edinmek çok manâlı. ‘Biz şampiyonluğa alıştık’ diyorum. İnşallah devamı da gelecektir. Rakam vermek söz konusu yok. arka arkaya gelen şampiyonluk doğrusu fazla hoş.” ifadelerini kullandı.

Işık: “Çok çalıştık”

Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumluluk Sahibi Idare Heyeti Üyesi Candaş Tolga Işık da çok çalışarak, bu başarıyı yakaladıklarını dile getirdi.

Taraftarların şampiyonluğun gizli kahramanı olduğunu vurgulayan Işık, şunları söyledi:

“Çoğu kritik maçta yalnızca futbolcular değil, gönüllerini sahaya koymuş taraftarlar vardı. Şampiyonluğun bakımlı kahramanı taraftarlardır. Emek verdikleri şampiyonluğu hatırasına yapmak adına tebrik ediyorum.”

Beşiktaş gibi büyük camiaların her sezon varisi olmak için sahaya çıktığını kaydeden Işık, “İnşallah idare olarak her yıl kazanan olarak devam ederiz. Beşiktaş çok büyük bir camia. Vodafone Park, sadece stattan ibaret değil. Avrupa’nın ve dünyanın sayılı merkezlerinden biri oluyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Candaş Tolga Işık, yarından itibaren üstünlük kupasının Türkiye’yi gezmeye başlayacağını ve arkasında müzedeki yerini alacağını sözlerine ekledi.

Hakkında BjkLife