Anasayfa » BjkLife Haber » Cenk Tosun’dan dev maç öncesi önemli gaf

Cenk Tosun’dan dev maç öncesi önemli gaf

Haberler / Spor

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve A Milli futbolcu Cenk Tosun, İngiltere ile Türkiye arasında oynanacak hazırlık maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

MAÇIN TAKTİĞİNİ VERDİ, TERİM ŞAŞIRDI

Karşılaşma ile ilgili değerlendirmede bulunan Cenk; “İngiltere’yi iyi analiz ettik. Rakibimizin kuvvetli ve zayıf yanları var. İki kaliteli takım karşı karşıya gelecek. İngiltere’nin bekleri bayağı ofansif. Arkalarına adam kaçırıp ortalarla gole gitmek istiyoruz. Artık düşüncemiz sadece EURO 2016. Kendimi turnuva için hazır hissediyorum. Biz her zaman turnuvalarda iyi sonuçlara imza attık. Bir her zamanki maçımızı oynayacağız. İngiltere’yi bugüne kadar yenemediysek yarın yeneriz.” şeklinde konuştu.

Spor05 Mayıs 2016 09:59Cenk Tosun, dünya evine girdiBeşiktaş’ın golcü futbolcusu Cenk Tosun, uzun zamandır birlikte olduğu Ece Akgürbüz ile hayatını birleştirdi. Genç çiftin nikah şahitliğini de Fatih Terim ve Fikret Orman yaptı.

 

FATİH TERİM: HEYECANDAN OLDU

Yaptığı bu açıklamayla yarın İngiltere karşısında Fatih Terim’in hazırladığı taktiği veren Cenk toplantı sırasında büyük bir gafa imza atmış oldu. Fatih Terim de Cenk’in heyecanlı olduğunu ve bu durumun normal olduğunu söyledi.

Hakkında BjkLife