Anasayfa » BjkLife Haber » Fikret Orman: “Niyet defalarca 4 şampiyonluk”
Fikret Orman: "Niyet defalarca 4 şampiyonluk"
Fikret Orman: "Niyet defalarca 4 şampiyonluk"

Fikret Orman: “Niyet defalarca 4 şampiyonluk”

Fikret Orman:

Başkan Orman, Ege Bölgesi taraftar derneklerinin İzmir’deki bir düğün salonunda düzenlediği iftarda yaptığı konuşmada, bu değin güler yüzlü yüzü gördüğü için fazla mutlu olduğunu söyledi.

Kulüp olarak şiddet günlerden geldiklerini kaydeden Orman, “Daima beraber Beşiktaş’a, Beşiktaşlılara inandık. O süreci hep beraber geçtik. Ilk geldiğimizde, birincil konuşmamızda da söylemiştik. Güç olacak evet. ‘Yağmurlu günlerden, karlı günlerden geliyoruz fakat güneşli günler de gelecek.’ dedik. Hamdolsun güneşli günler, güzel günler yaşıyoruz” diye konuştu.

Orman, Süper Lig’e meydana çıkan Göztepe’yi de kutlayarak, “İzmir’e gelme açısından bir vesile daha oldu. hiç olmazsa takımımız da İzmir’e gelecek, taraftarlarımızla buluşma fırsatı bulacak. Onun için de fazla mutlu olduğumuzu açıklama edeyim” şeklinde manzara belirtti.

Yalnızca Beşiktaş aşkıyla, Beşiktaşlılara hizmet için göreve geldiklerini kaydeden Orman, şöyle konuştu:

“Bir tek hesabımız var. Tayin süremiz bittikten sonradan tekrar sizlerin arasına geldiğimde benzer itibarla karşılanmak, aynı itibarı görmek. Onun için de Allah yolumuzu açık ediyor. İyi ramazanlar olsun, iyi bayramlar olsun hepinize. Allah bu mutlulukların tekrarını yaşamayı nasip etsin. defalarca iki üstünlük yaptık, inşallah 4 de yaparız diye ümit ediyorum. Bugünlere gelene değin hiç hak yemedik, hiç Beşiktaşlının hakkını yedirmedik. Herkese saygılı olduk ve Türkiye’nin en büyük camiasının Beşiktaş olduğunu hamdolsun herkese gösterdik.”

, konuşmasının ardından bütün masaları gezerek taraftarlarla resim çektirdi. İftara kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, İzmir İl Güvenlik Müdürü Hüseyin Aşkın, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ile eski Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan da katıldı.

Hakkında BjkLife