Anasayfa » BjkLife Haber » Fikret Orman: “Varılan hiçbir niyet bizim için son yok”
Fikret Orman: "Varılan hiçbir niyet bizim için son yok"
Fikret Orman: "Varılan hiçbir niyet bizim için son yok"

Fikret Orman: “Varılan hiçbir niyet bizim için son yok”

Fikret Orman:

Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün yaşadığı şampiyonluğun bir son yok, yeni bir açılış olduğunu belirtti.

Orman, Beşiktaş dergisinin haziran sayısında yer alan yazısında, “Camiamızdaki gibi bir aile ortamına sahip olan futbol takımımızın daha büyük başarılara imza atacağına dair en ufak şüphem yok. Varılan hiçbir gaye bizim için son yok, yeni bir başlangıç. Başlıca acilen daha çok çalışmalıyız ve Beşiktaş’ın armasındaki en kutsal yıldızı dünyanın zirvesine taşımalıyız.” ifadelerini kullandı.

koskocoman mutluluk yaşadığını vurgulayan Orman, “O Kadar duygular, o kadar mutluluklar var ama insan bazen bunu betimlemek istediğinde kelimeler eksik kalıyor. ‘Feda’ diyerek bize güvenen, ‘Gururlan’ diyerek güneşli günlerin kapısını beraber araladığımız, ‘Efendi’ diyerek mağrur, centilmen ve zinde bir şekilde yoldaşlık ettiğimiz Beşiktaşlılardan diğer kimsenin benim yaşadıklarımı anlayacağını sanmıyorum. Şerefimizle uğraş edip, hakkımızla kazandığımız zaferlerle iki sezon üst üste şampiyon olduk ve üçüncü yıldızı göğsümüze taktık.” değerlendirmesinde bulundu.

Beşiktaş’ın büyük ve kuvvetli bir aile olduğunu aktaran Fikret Orman, şunları kaydetti:

“Bugün geldiğimiz noktada her bir Beşiktaşlının çok büyük emeği var. Yeşil sahada terinin son damlasına dek uğraş eden futbolcumuzdan harçlığını biriktirip, kulübümüze yollayan yavru kartallara, saha kenarında bilgeliğini konuşturan hocamız Şenol Güneş ve ekibinden, her koşulda takımımızı yalnız bırakmayan taraftarlarımıza, her türlü kararımda yanımda bulunan ve bana takviye olan yönetici arkadaşlarımdan, gece gündüz demeden Beşiktaş’ın başarısı için her alanda emeğini ortaya koyan fedakar kulüp çalışanlarımıza, bizimle meslek birliği yapan sponsorlarımızdan tüm branşlarda armamızı göğsünde taşıyan sporcularımıza değin herkese tek tek şükranlarımı sunuyorum.”

Orman, şampiyon olan Beşiktaş Mogaz Hentbol ve Beşiktaş RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol takımlarını da tebrik etti.

Hakkında BjkLife