Anasayfa » BjkLife Haber » Muhabirden Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi’ye: Röportajın içine ettiniz
Muhabirden Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi'ye: Röportajın içine ettiniz
Muhabirden Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi'ye: Röportajın içine ettiniz

Muhabirden Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi’ye: Röportajın içine ettiniz

Muhabirden Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi'ye: Röportajın içine ettiniz

İki sene üstüste şampiyon olan ve bu sezon 3. yıldızı göğsüne takan Beşiktaş‘ta başarının en büyük mimarlarından Şenol Güneş, yayıncı kuruluş Beinsports’a Vodafone Park‘ta bir röportaj verdi. 

“Ne güzel konuşuyorduk, içine ettiniz”

Röportajın bir bölümünde ise başkan Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi de röportajın yapıldığı bölgeye geldi. Bu sırada Beinsports muhabiri Ömer Güvenç, yaşanan diyalogların arkasında Orman ve Çebi’ye, “Biz ne güzel konuşuyorduk. İçine ettiniz” dedi. 

İlişkili Haber

2017 Biten transferler

Sezonu değerlendiren Şenol Güneş ise şunları söyledi:

“Başkanla ara sıra çatışıyoruz”

Ara Sıra başkanla çatışıyoruz ama Beşiktaş‘ta transfere yönetim kurulu karar verir. Bizimkisi hafıza tartışması…  Idare ile birlikte yapılan doğrular sayesinde bugün bu noktadayız.

“‘Mario Gomez’i alın’ demedim”

Ben Mario Gomez transferinde birincil gidin onu alın demedim. N’Doye, Mitroglou, Rodallega vardı. Gomez gündeme gelince olumsuz bakmadım. hemen mutlaka kalmasını istediğimiz oyuncular var. Fikret Orman’la konuşuyoruz. Sezon başında ayrıca ben hem de başkan, Demba Ba’nın gitmesini istemedi fakat koşullar bunu gerektirdi.

“Talisca ve Aboubakar transferlerinni şekli doğru değil”

Talisca ve Aboubakar’ıun kiralık alınması dürüst değil. İki genç oyuncuyu kiralık edinmek dürüst değil teorik olarak. İyi oynasa gidecek, fena oynasa zaten gidecek. O vakit kulübün zararı değil mu bunda? Açarsak, işlersek fazla sorun var. Aboubakar oynuyor, iyi de oynuyor. Sen Cenk Tosun’u orada oynatmazsan kaybedersin. Lakin Talisca ve Aboubakar’ı da başka türlü alamazdık. Yapacak bir şey yoktu. 

İlişkili Haber

Fikret Orman’dan flaş Mandzukic ve Gomez açıklaması

Hakan Ateşler

Hakkında BjkLife