Anasayfa » BjkLife Haber » Muzzi Özcan: Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Emre Mor’u istiyor
Muzzi Özcan: Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Emre Mor'u istiyor
Muzzi Özcan: Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Emre Mor'u istiyor

Muzzi Özcan: Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Emre Mor’u istiyor

Muzzi Özcan: Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Emre Mor'u istiyor

Sezon başında Borussia Dortmund’a transfer olan ama 2. yarıda o kadar forma şansı bulamayan Emre Mor’un menajeri Muzzi Özcan, TRT Spor’da talimatlar yaptı.

Özcan, sarı-siyahlı kulübün yeni teknik direktörü olan Beter Bosz’un Emre’yi takımda yakalamak istediğinin altını çizdi ve ekledi;
“Emre için gelen teklifler var fakat kimseyle anlaşmış değiliz. Çünkü öncelikle kulüpteki durumunun netleşmesi gerekiyor. Bosz, Emre’yi Ajax’tayken istemişti. Derhal de takımda kalmasını istiyor ama kiralık olarak gitmesine de karşı yok. Bu yüzden başka kulüplerle görüşmemize izin verdi. Emre de milli takımadn yeni döndü. Oturup bir karar vereceğiz”

Özcan, Emre’yi Türkiye’den 3 büyük kulübün istediğini açıkladı. Menajer sözlerine “İspanya ve İngiltere’den bize ve kulübe teklifler geldi. Türkiye’den de Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ilgileniyor, ancak 3’ü de öneri yapmadı. Bizim kararımızı bekliyorlar. 3’ünün de düşüncesi Emre’yi kiralamak, zaten bonservisini ödemeleri olası değil. Emre’nin aralıksız oynayacağı bir takımda olmasını ve oyununu geliştirmesini istiyoruz. Bu yüzden önceliğimiz para yok. Dortmund’da bu gerçekleşirse, kalır. Aksi koşul diğer takıma gitmesi iyi olur.”

Hakkında BjkLife