Anasayfa » BjkLife Spor » Vodafone Park resmen açıklandı
Vodafone Park resmen açıklandı
Vodafone Park resmen açıklandı

Vodafone Park resmen açıklandı

Vodafone Park resmen açıklandı

Türkiye’nin ilk zeki stadyumu Vodafone Arena’nın ismi ‘Vodafone Park’ olarak değiştirildi. Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu olarak Nisan 2016’da hizmete giren Vodafone Arena’nın ismi ‘Vodafone Park’ oldu. Dünyanın en ileri teknolojik altyapılarından birine sahip olan, bununla beraber çok amaçlı bir büyük kasaba kompleksi olarak kullanılan inşa, artık ‘Vodafone Park’ olarak anılacak.

03 Haziran 2017 Beşiktaş donanması İstanbul Boğazı`nda! Sezonun bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu duyuru eden Beşiktaş, bugün Osmanlıspor maçı öncesi İstanbul Boğazı’nda teknelerle gösteri yaptı. Siyah-beyazlı takıma yüzlerce tekne eşlik ederek, boğazı az kalsın siyah-beyaz renklere bürüdüler. İlgili Haberi Oku

Konuyla ilgili bir izah etme yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şunları söyledi:

“Başkan olmadan önce sadece Türkiye’nin yok dünyanın en iyi stadyumlarından birini inşa etme hayalim vardı. Geçen yıl açılan yeni yuvamızda daha ilk yılında böylece fazla başarının sahibi olduk. Keza müzemiz, kafe ve restoranlarımız ve ev sahipliği yaptığımız o kadar fazla etkinlikle Avrupa’daki muadil statlar gibi sadece bir stadyum olarak değil, bununla birlikte bir ağırlama merkezi, konser arenası, yaşam alanı ve moda merkezi olarak, şehre ve semte hizmet eden fazla amaçlı bir şehir kompleksi haline geldik. Uluslararası bir isimle Vodafone Park olarak bu vizyonu geliştirerek devam ettirecek; İstanbul’un bir alımlılık merkezi ve uğrak noktası olmaya devam edeceğiz.”

Son güncelleme: 14:58 | 03.06.2017

Hakkında BjkLife